Valtuustoryhmä

Heikki Tamminen

Kaupunginvaltuuston puheenjohtaja

Yhteystiedot:

Perussuomalaisten eduskuntaryhmän tiedottaja
Valiokunta-asiantuntija
heikki.tamminen@nulleduskunta.fi

Antti Olkinuora

Kaupunginvaltuutettu, Valtuustoryhmän puheenjohtaja

Yhteystiedot:

Rikosylikonstaapeli evp.
antti.olkinuora@nullsalo.fi

Osmo Friberg

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

Yrittäjä
osmo.friberg@nullsalo.fi

Jerina Wallius

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

Eläinlääkäri
jerina.wallius@nullsalo.fi

Mikko Lundén

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

Kansanedustaja
Kauppias
mikko.lunden@nullsalo.fi

Janne Järvinen

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

Yrittäjä
janne.jarvinen@nullsalo.fi

Petteri Rissanen

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

varhaisjakaja, nuorisotilan valvoja
petteri.rissanen@nullsalo.fi

Sanna Leivonen

Kaupunginvaltuutettu

Sanna2021

Yhteystiedot:

Kirvesmies
sanna.leivonen@nullsalo.fi

Mika Sarhola

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

LVI-asentaja
mika.sarhola@nullsalo.fi

Heimo Koskinen

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

yrittäjä
heimo.koskinen@nullsalo.fi

Tapio Äyräväinen

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

Yrittäjä
tapio.ayravainen@nullsalo.fi

Muut luottamushenkilöt